קורא כרגע את

ריימונד וייל

שעוני ריימונד וייל הם מעין מותג השמור למבינים באמת בשעוני יוקרה. נכון שזהו מותג פחות מוכר לציבור הרחב ממותגים כמו שעוני טיסו, שעוני אומגה ועוד, אך כאן דווקא טמון הייחוד שבו. כאשר אתם בוחרים לרכוש שעון של ריימונד וייל אתם הופכים לחלק ממועדון יוקרתי של אנשים בעלי טעם מיוחד.

שעוני ריימונד וייל (Raymond Weil) מכילים את כל מה שהפך את המושג "שעון שוויצרי" למוכר כל כך – איכות ללא פשרות בבחירת החומרים ובטכנולוגיות הייצור שמאפשרת להגיע לרמות דיוק מהדימות; אמינות ומתן שירות מצוין; עיצוב אצילי ומיוחד. כל אלו ועוד הופכים את שעוני ריימונד וייל למוצר איכותי המכבד את בעליו ומעניק לו יוקרה.

ההיסטוריה של שעוני ריימונד וייל
בניגוד לחברות שעוני יוקרה משוויצריה כמו חברת שעוני אומגה או טיסו, שעוני ריימונד וייל היא חברה חדשה יחסית. החברה הוקמה על ידי ריימונד וייל, שהיום הוא יושב הראש של החברה, בשנת 1976. החברה מנוהלת במתכונת משפחתו כאשר חברים המשפחה האחרים מעורבים בניהול. מאז מקפידה חברת שעוני ריימונד וייל להשיק קולקציות מרהיבות של שעונים יוקרתיים המיועדים לגברים ולנשים ומציבים רף גבוה במיוחד בעולם שעוני היוקרה.

סדרות מפורסמות כמו קולקציית אותלו המציגה שעון דק במיוחד (1.2 מ"מ) או סדרת טרוויאטה. בזכות הקולקציות המיוחדות האלו ובזכות מסעי הפרסום המיוחדים וזוכי הפרסים של החברה, הצליח המותג של שעוני ריימונד וייל לכבוש את שוק שעוני היוקרה ולהפוך לשם דבר.

סדרות של שעוני ריימונד וייל
שעוני ריימונד וייל מגיעים במספר קולקציות ובמבחר גדול של עיצובים. לדוגמה, העיצוב Freelancer נחשב לאחד העיצובים האלגנטיים אך מודרניים יותר של החברה ומציג מראה מטאלי בעל חיפויים כהים, קוים ישרים המשתלבים במערכת יוקרתית המשדרת עוצמה ובטחון מצד אחד ואסתטיקה עדינה ומוקפדת מצד שני. לעומת זאת ישנה הסדרה Parsifal שמציגה עיצוב נשי יותר (אם כי אלו שעונים המיועדים גם לגברים) המתאפיין בקווים מעוגלים, בשימוש בצבעים חמים יותר של מתכות יוקרתיות כמו זהב, כסף ונחושת ועיצוב נקי יותר בחוגת השעון.

אין ספק ששעוני ריימונד וייל הם האופציה הכי טובה למי שמחפש שעון יד יוקרתי, אמין ואיכותי ועדיין להרגיש מיוחד, שיש לו מותג מעט יוצא דופן, מעט פורץ מוסכמות – כל אלו ועוד מגולמים בשעוני ריימונד וייל

פרסום תגובה