קורא כרגע את

שעוני נשים הפכו בשנים האחרונות לחלק מהמלתחה האישית של אישה. חברות אופנה רבות שהבינו כי קיים כאן נתח שוק לא מנוצל החלו להוציא אל שוק השעונים דגמי שעונים צעירים בעיצוב מודרני עכשווי.

אם בעבר היוו שעוני היד לנשים אמירת סטטוס הרי שהיום ניתן למצוא מספר שעוני יד אופנתיים בארון של כל מתבגרת מותגי השעונים המובילים בישראל עבור נשים הם שעוני דונה קארן, שעוני פוסיל, שעוני ארמני, שעוני קלווין קליין(CK), שעוני סווטש ועוד.. שעוני גאס (Guess) לדוגמא מציעים ליין שעונים נצנצני לנשים בשילוב טבעות להחלפה עם שיבוץ של אבני חן בפני השעון או הרצועה. שעוני סווטש מציעים קו עשיר במיוחד לנערות וילדות ואם אתם מחשפים שעון מתנה ליומהולדת של הבית אז המקום להתחיל הוא בשעוני סווטש שם תמצאו דגמי שעון צבעוניים עם דמויות מעולם הטלוויזיה של הילדים. נשים לא מיחסות את החשיבות הראויה לשעונים, אם הן ישאלו אז רוב תשומת הלב מבחינתן נתונה לתכשיטים אך רבות מהן מתחילות לראות את השינויים שעשו חברות השעונים הנ”ל בעולם השעונים בעוד הן הוזילו את המחיר עבור שעון מעוצב מהמחירים של שעונים שוויצרים לשעונים אמריקאים המיוצרים על ידי ענקיות אופנה.

איך אפשר לדעת איזה שעון מתאים לי ?
פשוט בקרו ב-אינטרטיים אתר השעונים הגדול בישראל ותוכלו למצוא את השעון המתאים. אם אתם מחפשים דגם מסויים תוכלו להשתמש במנוע החיפוש של האתר בראש הדף או לבקר במפת האתר של החנות

פרסום תגובה