קורא כרגע את

שעון הוא פשוט מכשיר אשר נועד למדוד את הזמן במקצבים כלל עולמיים קבועים מראש ולהציג זאת בצורה פשוטה, ומדויקת. כיום המונח שעון מתייחס כמובן לשעון יד ואם מתכוונים לשעון מסוג אחר לדוגמא שעון מעורר או שעון קיר קוראים לו בשמו. שעון היד עבר תהליכים רבים מאז שנוצר לראשונה וכיום הוא מסמל גם אופנה ויוקרה ולפעמים גם גיל ומצב כלכלי. וכבר מזמן לא משמש רק ככלי לקריאת השעה אלא גם כסמל סטאטוס.

עולם השעונים המגוון הפך כל כך רחב כי גם בתוך משפחת השעונים אפשר למצוא שעונים ייעודיים לתפקיד ספציפי כמו שעוני צלילה או שעונים לאנשי שטח, שעונים לחיילים או לאנשי עסקים וישנה חלוקה ברורה של צרכי הלקוח לסוג מסוים של שעון יד.

לדוגמא אחד מהשעונים הפופולאריים בקרב חיילים היה בשנת 2009 שעון ג’י שוק מאדמן G-9000-1A. אפשר להבין אותם.. אחרי הכול זה שעון מעולה שעמיד בבוץ. שמן, אבק, זעזועים וטמפרטורות קיצוניות.

מצד שני שעון אומגה Seamaster שראינו בסרט האחרון של ג’יימס בונד היה לפופולארי בין אנשי העסקים האמידים וזאת מכיוון שהוא מביא איתו יוקרה וסטאטוס לצד עיצוב צעיר ואלגנטי.

שוק השעונים המתרחב במיוחד בצל המשבר הכלכלי הפך את המחירים של שעוני יד איכותיים לנגישים לכולם. אז איזה שעונים נחשבים שעוני יוקרה ואיזה אופנה? ומה ההבדל ביניהם עבורנו? הכול בקרוב.. אז הוסיפו את הבלוג למועדפים שלכם ובואו לבקר.

מקווה שמצאתם פוסט זה מועיל..

פרסום תגובה