קורא כרגע את

longines-1915adחלקכם בוודאי שמעו על או מכירים את מותג השעונים השוויצרי הנפלא הזה שעוני לונגין בעולם השעונים הוא נחשב מותג יוקרתי עם סטייל ואופי ואפילו מנגנונים איכותיים. חברת שעוני לונגין הוקמה בשנת 1832 בשוויץ על ידי אוגוסט אגסיז (Auguste Agassiz) ובתחילה נקראה “Agassiz & compagnie”. בשנת 1850 קיבל לידו את ניהול חברת שעוני לונגין מר. ארנסט פרסילון Ernest Francillon. הוא שאף להפוך את מפעל השעונים לפס יצור ועיצוב אשר בונה את כל חלקי השעון הדרושים ולא מורכב ממספר חלקים שונים אשר מגיעים ממפעלי שעונים שונים.

הוא יצליח ויהפוך את המפעל שעונים אותו ניהל ליחידת יצור אחת בה יבנו ויורכבו כל חלקי השעון. ראייה זאת לעתיד תהפוך את שעוני לונגיו לשם מכובד ומוכר בעולם השעונים ותקנה להם את היכולת להיות מפיץ עצמאי בלתי תלוי של שעוני לכל חלקי העולם.לאורך השנים עיצבה חברת לונג’ין את שמה ויצרה את יוקרתה בחידושים כמו המנגנון לאירועי ספורט של התיל החשמלי אשר מדד לראשונה בדיוק מוחלט את הזמן באירועי ספורט מאז הפכה חברת לונג’ין לנציגה הרשמית באינספור אירועי ספורט בעולם.

כיום מייצרת חברת שעוני לונג’ין שעונים ברוח הזמנים. דגמים בעיצוב מודרני תוך שמירה על המראה והמנגנון היוקרתי של החברה. חברת לונג’ין תמיד החשיבה עצמה כיצרנית שעונים בינלאומית ותמיד שמה לעצמה את היעד של למכור שעונים ברחבי העולם וניתן למצוא נקודות מכירה ב130 מדינות ברחבי העולם

סדרות השעונים של חברת לונג’ין מחולקת למספר סדרות:
(לחצו על משפחת שעונים והגיעו אל הדגמים בחנות שעונים)

חברת שעוני לונג’ין אוסרת על מכירה ישירה של שעוניה ברשת ונאסר על חנויות שעונים להציג מחיר לאחר הנחה באינטרנט. לכן אל תבהלו מהמחיר. ההנחה בחנות השעונים עצמה היא בד”כ בעשרות אחוזים ושווה לבדוק

רוצים לקנות שעון לונגין אם מציעים לכם שעון לונג’ין ברשת קרוב לוודאי שהוא לא מקורי או חדש ואני ממליץ לקנות ישירות מחנות שעונים טובה שם יש מישהוא אמיתי חי וקיים שניתן לפנות אליו בבקשה לשירות ובשאלות על השעון.

מקווה שמצאתם פוסט זה מועיל',

פרסום תגובה